Aktywny wypoczynek

Gospodarstwo Agroturystyczne „Pod Sośliną” w miejscowości Męcina

0 / 5
Dodaj do ulubionych

Gospodarstwo Agroturystyczne „Pod Sośliną” oferuje swoim gościom 20 miejsc noclegowych w pokojach 2, 3, 4 i 5 – osobowych. Kuchnia połączona jest z jadalnią, w pełni profesjonalnie wyposażone w meble ze stali nierdzewnej, komplet naczyń i garnków. Obok kuchni znajduje się magazyn na żywność wyposażoną w chłodnię i zamrażarki.

Gospodarstwo otaczają lasy mieszane, tworząc oazę ciszy i spokoju. Zwiedzając okolicę spotkać można sarny, zające, a na polach kuropatwy oraz wiele innych gatunków ptaków. Wycieczki ułatwiają biegnące przez Męcinę oznakowane szlaki turystyczne. Na terenie gospodarstwa znajdują się stajnie z boksami dla koni, domki dla królików hodowlanych oraz domek dla domowego ptactwa ozdobnego. Do supozycji gości przeznaczony jest także zagajnik grillowo – ogniskowy, a w przypadku deszczowej aury duży szałas z piecem chlebowym, wędzarnią i grillem.

Oboje gospodarze są zwolennikami tradycyjnego żywienia naturalnego. Nasi goście mogą liczyć na świeży, pachnący chleb domowego wypieku, na jajka kur swobodnie chodzących po podwórku, a także na domowe przetwory.

Do dyspozycji naszych gości jest kilka koni. W Gospodarstwie „Pod Sośliną” występują bardzo dobre warunki do uprawianai jeździectwa przez cały rok – tak na placu, jak i w terenie. Można uczyć się jazdy od podstaw, można się też szkolić w skokach albo pojechać na kilkudniowy rajd. Na życzenie gości organizowane są także specjalne zajęcia dla dzieci. Do wyboru są zajęcia plastyczne (nauka wykonywania tradycyjnych pisanek, dekorowanie koszyczków, wycinanie, malowanki itp.), a także wycieczki piesze po okolicy, czy nauka podstaw fotografii.

 

Interaktyna Mapa Atrakcji TurystycznychPopularyzacja atrakcji turystycznych Województwa Małopolskiego.