Aktywny wypoczynek

Pokoje gościnne „u Grażynki” w miejscowości Kasinka Mała

0 / 5
Dodaj do ulubionych

Pokoje gościnne „U Grażynki” znajdują się w miejscowości Kasinka Mała. Obiekt usytuowany jest w odległości ok. 600 m od Ośrodka Zdrowia, 200 m od sklepu, 350 m od rzeki, 400 m od kawiarni „Agatka”, centrum odnowy biologicznej, basenu oraz kortu tenisowego (Mszana Dolna ok. 6 km). Oferowanych jest 5 pokoi, w którym każdy z nich posiada balkon z widokiem na Beskid Wyspowy. Dyspozycji gości przeznaczona jest również kuchnia oraz łazienka.

Obiekt jest ogrodzony, a na jego terenie znajdują się miejsca parkingowe, miejsce do grillowania (miejsce na ognisko), oczko wodne oraz meble ogrodowe.

Wyżywienie przez cały rok zapewnia miejscowa restauracja. Istnieje także możliwość wykupienia obiadów domowych w bezpośrednim sąsiedztwie obiektu u jednej z tamtejszych gospodyń. U miejscowych gospodarzy można zakupić ekologiczne produkty żywnościowe, np.: mleko, sery, jajka, pstrągi.

W 2014 roku obiekt został wyremontowany u zmodernizowany, dzięki pozyskanym środkom z Unii Europejskiej, za pośrednictwem Lokalnej Grupy Działania Stowarzyszenie „Piękna Ziemia Gorczańska” w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 – działanie „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” dla operacji Małe Projekty.

Interaktyna Mapa Atrakcji TurystycznychPopularyzacja atrakcji turystycznych Województwa Małopolskiego.