Aktywny wypoczynek

Wypożyczalnia Sprzętu Rekreacyjnego i Sportowego, Tor Motocrossowy, Park Linowy „Anicross” w Męcinie

0 / 5
Dodaj do ulubionych

Wypożyczalnia Sprzętu Rekreacyjnego i Sportowego, Tor Motocrossowy, Park Linowy „Anicross” w Męcinie istnieje od 2008 roku. Podstawą działalności jest wypożyczalnia sprzętu rekreacyjnego. Prowadzony jest również serwis notocykli, Fuadów, sprzętu budowlanego oraz ogrodniczego.

Wypożyczalnia dysponuje szerokim asortymentem Quadów dla każdej kategorii wiekowej, które do wykorzystania są na 2 torach. Pierwszy tor przeznaczony jest dla dzieci. Jest on odpowiednio wyprofilowany i zabezpieczony. Jest ciekawym, urozmaiconym torem, tak, aby dziecko nie mogło się nudzić, jednocześnie pozwalając na naukę jazdy quadem.

Tor dla dorosłych spełnia oczekiwania osób, które są już zapoznane z jazdą quadem, jak również pozwala na stawianie „pierwszych kroków” w poruszaniu się tymi pojazdami. Tor poprowadzony jest w ciekawym terenie, posiadający ostre podjazdy, strome zjazdy, ostre wiraże. Oferujemy również wypożyczalnię sprzętu do paintball’a, z którego można korzystać na przygotowanym do tego celu zalesieniu i ufortyfikowanym terenie. Pole paintballowi jest oświetlone, co pozwala kontynuować rozgrywki nawet po zmierzchu. Udostępniana jest także strzelnica paintballowa dwustanowiskowa z zestawami opadających tarcz. Jest to świetna i bezpieczna forma zabawy dla dorosłych oraz dzieci.

„Anicross” posiada również w swojej ofercie park linowy dla dzieci i młodzieży oraz podwójny zjazd tyrolski dla dorosłych.

Oferowana jest również organizacja imprez integracyjnych i innych imprez plenerowych. Przyjmowane są wycieczki szkolne.

„Anicross” posiada swój własny serwis, gdzie dbają o idealny stan techniczny pojazdów i innego sprzętu rekreacyjnego, gwarantując tym samym bezpieczeństwo klientom.

Interaktyna Mapa Atrakcji TurystycznychPopularyzacja atrakcji turystycznych Województwa Małopolskiego.