Anna Szubryt urodziła się w 1990 roku. Mieszka w Limanowej.Ukończyła Szkołę Podstawową i Gimnazjum w ZSS nr 3 w Limanowej. Naukę kontynuowała w Liceum Ogólnokształcącym przy ZS nr w Limanowej. W 2014 roku na Wydziale Geograficzno-Biologicznym uzyskała tytuł magistra Biologii i Chemii. Dodatkowo w 2016 roku ukończyła studia podyplomowe na kierunku: Edukacja wczesnoprzedszkolna i przedszkolna.

Zajmuje się przede wszystkim papieroplastyką oraz bibułkarstwem. Wykonuje różnego rodzaju ozdoby okolicznościowe głównie z papieru i bibuły. Są to m.in.: kwiaty, ozdoby świąteczne (łańcuchy, bombki, stroiki), kartki okolicznościowe oraz różnego typu elementy dekoracyjne. Od najmłodszych lat angażowała się we wszelkiego typu prace manualne. Działalność artystyczna jest jej wielką pasją, sprawia jej ogromną przyjemność, a przede wszystkim daje olbrzymią satysfakcję.

Jest samoukiem. Początki twórczości opierały się na odwzorowywaniu i dążeniu do doskonałości. Z czasem, w miarę rozwijania swoich umiejętności i pasji, dzieła zaczęły opierać się na jej własnej koncepcji, wyobraźni oraz zdolnościach manualnych.

Tym co inspiruje Panią Annę do tworzenia jest z pewnością kontakt z ludźmi uzdolnionymi, których prace odzwierciedlają ich wnętrze, myśli. Fascynuje ją patrzenie i słuchanie osób, które tak jak ona, interesują się twórczością. Bytowanie z innymi dziełami także jest dla niej motorem napędowym w działaniu. Podziwiając piękno innych prac, stara się dostrzec to, czego nie widać gołym okiem. Ponadto dużą inspiracją są dla niej dzieci, których zaangażowanie i otwartość skłania ją do dalszej pracy i rozwijania swoich umiejętności.

Oprócz prac manualnych interesuje ją także nauka przyrodnicza, fotografia oraz sport.

Interaktyna Mapa Atrakcji TurystycznychPopularyzacja atrakcji turystycznych Województwa Małopolskiego.